top of page

O společnosti

Jiří Husák začínal s podnikáním v roce 1998 v Dobrovici u Mladé Boleslavi. Tehdy vypadal trh se stavebními stroji trochu jinak než dnes. Na stavbách byla k vidění celá řada mašin s rokem výroby před 1989 a také poptávka po jednodušších a levnějších alternativách k zavedeným značkám strojů byla větší. Jiří Husák nejprve dodával náhradní díly k populárním smykem řízeným nakladačům UNC a LOCUST, dále k rýpadlům řady DH (112, 113), pro UDSky (114) a k traktorům Zetor.

 

Firma rok od roku rostla a díky investicím se navíc rozšířila i o další aktivity. Stala se například dealerem hutnicí a vibrační techniky AMMANN. V roce 2011 pak otevřela půjčovnu strojů s operačním dosahem na Středočeský a Liberecký kraj.

Firma JH Stroje s.r.o. se v říjnu 2017 přestěhovala do větších prostorů v Bezděčíně u Mladé Boleslavi. Nachází se ihned za sjezdem 40 z dálnice D10 a je velice dobře dostupná zákazníkům z Mladé Boleslavi, Prahy, Mělníka, Nymburka ale i Liberce.

 

Dnes stojí podnikání na třech pilířích – prodeji, servisu a půjčovně. V prodeji dominuje značka AMMANN; JH Stroje s.r.o. je dealerem ručně vedené vibrační a hutnicí techniky tohoto výrobce (vibrační desky, pěchy, tandemové válce apod. K těmto strojům je samozřejmě zajišťován komplexní servis včetně dodávek náhradních dílů. K dispozici jsou servisní dodávky s posádkou, které vyjíždějí v podstatě obratem a servisně pokrývají také ostatní nabízenou techniku.

 

Kromě AMMANNU se firma specializuje i na prodej nakladačů UNC a LOCUST, které mají díky své konstrukční jednoduchosti stále co nabídnout. V neposlední řadě doplňují prodejní portfolio kvalitní minirýpadla japonského výrobce Yanmar. V oblasti příslušenství může zájemce vybírat z celé řady lopat, podkopů, dále jsou v nabídce paletizační vidle, vrtačky nebo hydraulická rozrušovací kladiva HRK. Je možné domluvit se také na výkupu staršího stroje, který je pak v dílně kompletně repasován a nabídnut do prodeje.

bottom of page